Saskatchewan Invitationچهارمین دور دعوتنامه های ساسکاچوان با کاهش امتیاز صادر شد

 

استان ساسکاچوان، طبق اطلاعیه های پیشین و در ادامه انتخاب های ماهانه، در جدید ترین دور انتخابی و صدور دعوتنامه اتفاقات جدیدی را رقم زد. در تاریخ 10 اکتبر 2018 با حذف دو عنوان شغلی زیر، مجموعا 853 دعوتنامه در دو برنامه Express Entry و Occupations In Demand صادر کرد.

مشاغل حذف شده:

 سونوگرافر

مشاور و کارشناس کشاورزی

در این دور از دعوتنامه ها حداقل امتیاز پذیرش در برنامه OID به 63 امتیاز و حداقل امتیاز صدور دعوتنامه در برنامه EE به 60 امتیاز کاهش یافت. این اتفاق از آن جهت خبر خوبی محسوب می شود که انتظار کاهش امتیاز طبق روال منطقی و منظمی که پیش بینی شده بود رخ داده است. ولی نشان از آن دارد که در صورت تغییر لیست مشاغل و اضافه شدن مشاغل پر تقاضا همچون انواع مشاغل مهندسی و یا مالی، احتمال افزایش قابل توجه حداقل امتیازات وجود دارد.

شرح امتیازات دعوتنامه های استان ساسکاچوان را از زمان تغییر سیستم پذیرش می توانید در بخش دعوتنامه های استان ساسکاچوان مشاهده بفرمایید.

در صورتی که علاقه مند هستید از امتیازات خود در سیستم امتیاز بندی برنامه مهاجرتی ساسکاچوان کانادا، موسوم به SINP مطلع گردید، و یا صلاحیت خود را برای دیگر برنامه های استانی کانادا و یا استرالیا بررسی نمایید، می توانید با دفتر کارجویان ملل تماس حاصل نمایید و یا با تکمیل فرم ارزیابی رایگان اطلاعات کامل مربوط به شرایط خود را از مشاوران کارجویان ملل دریافت نمایید.