x.jpg

 

برترین کارفرماهای کانادا در سال 2020

 

اخیرا کشور کانادا از بازار کار قوی ای برخوردار شده است که نرخ بیکاری به کمترین میزان خود یعنی 5.4٪ رسیده است. در حالی که خبرهای خوبی برای کارمندان است ، این محیط میتواند کارفرمایان را آزمایش کند و آنها را به چالش بکشد تا در جذب و حفظ استعداد های برتر ، کارهای بیشتری انجام دهند.

 

10 شرکت برتر جهت استخدام نیرو در کانادا برای سال 2020 لیست مشاغل را در بهترین مناطق ارائه داده اند.

 

این فرصت مناسبی جهت یافتن شغل در کانادا می باشد. نرخ بیکاری در کانادا پایین می باشد و از آنجایی که تعداد کارمندان کمی برای هر شغل وجود دارد، کارفرمایان باید سخت تلاش کنند تا با استعداد ترین کارمندان را جذب و حفظ کنند.

مجله Forbes و شرکت کاریابی (statista)، 8000 کارمند را جهت تعیین بهترین گزینه های شغلی مورد بررسی قرار داده است. این کارمندان برای شرکت هایی با حداقل 500 نفر پرسنل کار می کردند. آن ها جز 300 شرکت برتر در استخدام نیرو بودند که بیشترین توجه به مشاغل آنان بوده است.

مشاغلی که جز 10 مشاغل برتر بودند از شهرهای مهمی مانند Montreal و Torontoو شهرهای کوچکتری مانند Ottawaو Winnipeg بوده اند.

بخش عمده ای از مشاغل مربوط به بخش تکنولوژی و حمل و نقل بوده اند. همچنین تعداد محدودی در صنایع دیگری مانند خرده فروشی، خدمات شهری و تحصیلات بوده اند.

و البته تمام این مشاغل نیرو استخدام می کنند.

 

10.University of Toronto

 

صنعت: تحصیلات

محل کار: تورنتو، انتاریو

تعداد پرسنل: 7198

علاوه بر کسب رتبه بالا 10 از نظر شغلی، این دانشگاه همچنین توسط مجله مکلین، بهترین دانشگاه کانادا شناخته شده است

 

9.FedEx

 

صنعت: حمل و نقل و لوژیستیک

محل کار: میسی سااوگا، انتاریو

تعداد پرسنل: 6750

این کمپانی پیک می باشد که در سراسر کانادا فعالیت می کند. در حال حاضر مسئول بار، مسئول تحویل وسایل و پیک استخدام می کند.

 

8.Air Transat

 

صنعت: حمل و نقل و لوژیستیک

محل کار: منترال، کبک

تعداد پرسنل: 5000

این شرکت هواپیمایی می باشد که در کبک و انتاریو نیرو جذب می کند. به گفته وبسایت این شرکت، کارمندان از مزایای دستمزد رقابتی، مزایای اجتماعی و مسافرت بهره می برند.

 

7. Boeing

 

صنعت: هوا و فضا و دفاع

محل کار: وینیپگ، مانیتوبا

تعداد پرسنل: 2000

طبق گفته وبسایت این شرکت، امروزه تقریبا 75 درصد هواپیماهای در حال پرواز، ساخت این شرکت می باشند. متقاضیان شاغل در این شرکت می توانند در 1 شغل از 6 شغل موجود فعالیت کنند: بیزینس، امنیت سایبری، علوم داده ها و آنلیز، مهندسی، آی تی و تولید.

 

6. Microsoft

 

صنعت: آی تی، اینترنت، نرم افزار و خدمات

محل کار: میسی سااوگا، انتاریو

تعداد پرسنل: 2300

این شرکت چند ملیتی امسال سپتامبر 2020 از رتبه 9 در سال 2019 به رتبه 6 می رسد، این شرکت از میسی سااوگا به شهر تورنتو نقل مکان خواهد داشت.

 

5. Ubisoft

 

صنعت: رسانه و تبلیغات

محل کار: منترال، کبک

تعداد پرسنل: 15985

افرادی که بازی های ویدئویی انجام می دهند حتما تا حالا تجربه یک بازی که مربوط به این شرکت می باشد را داشته اند. این شرکت تولید بازی ویدئویی در منترال مستقر است و تقریبا 16000 کارمند دارد و همچنان در حال استخدام در بخش انیمیشن، برنامه نویسی، کنترل کیفیت و ... می باشد.

 

4. Costco Wholesale

 

صنعت: خرده فروشی و عمده فروشی

محل کار: اوتاوا، انتاریو

تعداد پرسنل: 39000

این شرکت زنجیره ای در تمام استان های کانادا شعبه دارد و به مشتریان صنف مربوطه، کالاها را بصورت عمده می فروشد. مشاغل مورد نیاز در این شرکت مرتبط با رشته های آی تی، مالی، بازرایابی و بسیاری از رشته های دیگر می باشد.

 

3. Cisco System

 

صنعت: آی تی، اینترنت، نرم افزار و خدمات

محل کار: تورنتو، انتاریو

تعداد پرسنل: 1727

فعالیت این شرکت در زمینه توسعه، تولید و فروش خدمات و محصولات تکنولوژی می باشد. این شرکت در شهرهای بزرگ کانادا از جمله ونکوور، کالگری، ادموندتون، تورنتو و منترال نیرو استخدام می کند.

 

2. Hydro-Quebec

 

صنعت: خدمات شهری

محل کار: منترال، کبک

تعداد پرسنل: 19904

این شرکت خدمات عمومی شهری کبک، خدمات آبرسانی و برق رسانی و... منازل را در کل استان انجام می دهد و دومین محل عالی برای کار در کانادا می باشد.

 

1. Google

 

صنعت: آی تی، اینترنت، نرم افزار و خدمات

محل کار: تورنتو، انتاریو

تعداد پرسنل: 2300

این شرکت موتور جستجوی معروفی در دنیا می باشد و در 3 سال پیاپی رتبه برترین شرکت برای کار در کانادا کسب کرده است. دفاتر کانادا در تورنتو، منترال، کیچنر، انتاریو، ادموندتون و آلبرتا می باشد.