لیست مشاغل ساسکاچوان کانادا بروزرسانی شدلیست مشاغل استان ساسکاچوان کانادا بروزرسانی شد

همانگونه که انتظار می رفت، روش مهاجرتی استانی ساسکاچوان اخیرا به یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت به کانادا در بین متقاضیان ایرانی و غیر ایرانی تبدیل شده است. همین امر باعث تغییر ظرفیت مشاغل و اعمال اصلاحات لازم از طرف اداره مهاجرت این استان گردیده است.

در این راستا امروز، مورخ 27 دسامبر 2017، اداره مهاجرت ساسکاچوان، دو تغییر عمده در شرایط موجود اعمال نمود:

-          اول اینکه از این تاریخ متقاضیان گروه Occupation In-Demand (OID)  روش مهاجرتی استانی ساسکاچوان نیز ملزم به ارائه ارزشیابی تحصیلی می باشند. پیشتر از این تنها متقاضیان گروه Express Entry  ملزم به ارائه این ازشیابی بودند ولی از این  تاریخ ارائه ارزشیابی تحضیلی برای هر دو گروه الزامیست.

-          دوم اینکه از لیست مشاغل فعلی، دو عنوان شغلی به شرح زیر حذف گردید. این امر می تواند بنا بر درخواست زیاد متقاضیان در این گروه شغلی و تکمیل نسبی طرفیت این عنوان شغلی در سیستم اداره مهاجرت ساسکاچوان باشد:

  • تکنسین و تکنولوژیست عمران – با کد شغلی 2231
  • تکنسین و تکنولوژیست نقشه کشی – با کد شغلی 2253

با توجه به محدودیت استان های دیگر در پذیرش نیروی متخصص و الزام اکثر روش ها به ارائه پیشنهاد کاری، پیش بینی تکمیل ظرفیت دیگر مشاغل این برنامه خیلی کار سختی نخواهد بود.

در حال حاضر شما متقاضی محترم علاوه بر استان ساسکاچوان، می توانید در برنامه ریزی مهاجرتی خود تنها به برخی استان های دیگر، با در نظر گرفتن عنوان شغلی و نیازهای استانی نیز فکر کنید.

اگر علاقه مند هستید شرایط شما بررسی گردد، لطفا با مراجعه به فرم ارزیابی رایگان، نسبت به تکمیل اطلاعات و ارسال آن اقدام نمایید تا مشاوران کاریابی بین الملل کارجویان ملل در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و راهکارهای لازم را حضورتان معرفی نمایند.

منبع خبر

تاریخ درج خبر:   06/10/1396

 

مطالب مرتبط:

انواع ویزا های تخصصی و کاری کانادا

معرفی استان ساسکاچوان کانادا

قاونون جدید شهروندی کانادا تصویب شد