Migrate to Canada without a job offer under British Columbia PNP 1مهاجرت به کانادا بدون جاب آفر از طریق برنامه ی استانی بریتیش کلمبیا

برای افرادی که دارای مدرک فوق لیسانس هستند نیازی به گرفتن جاب افر برای اقدام از طریق این برنامه نیست. اگر دارای مدرک تحصیلات تکمیلی در رشته های علوم از مراکز تحصیلی و دانشگاه های ایالت بریتیش کلمبیا هستید می توانید اقامت دائم خود را بدون داشتن جاب افر بگیرید. افرادی که در رشته ی علوم فارق التحصیل شدند می توانند برای برنامه استانی نیروی کار متخصص-در گروه فارق التحصیلان بین المللی مقطع کارشناسی ارشد شرکت نمایند.

برنامه ی استانی بیریتیش کلمبیا ( BCPNP ) افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در یکی از رشته های علوم طبیعی، سلامت، کشاورزی، بیوشیمی، بیولوژِی و یا علم زیست پزشکی، مهندسی کامپیوتر و علوم اطلاعات و خدمات حمایتی، رشته های مهندسی، تکنولوژی مهندسی، متخصصان سلامت، و علوم بالینی، ریاضیات و آمار، منابع طبیعی و حفاظت از منابع طبیعی و تحقیقات مرتبط با این علم، علم فیزیک و... هستند را در الویت قرار داده است.

برای واجد شرایط شدن در این برنامه متقاضیان باید ثابت کنند که می توانند در این استان زندگی و کار کنند. برای مثال متقاضی میتواند با ارائه ی مدرک در رابطه با اقامت قبلی یا اقامتش در حال حاضر در بریتیش کلمبیا این موضوع را اثبات کند. همچنین می تواند مدارک شغلی، تحصیلی و یا خانوادگی خود را که به این ایالت ارتباط دارد ارسال کند.

گزینه ی بعدی برای اثبات این موضوع ارسال نامه ای برای شرح اقداماتی است که در رابطه با شغلی که به دست آورده اید، محلی که در ان قصد سکونت دارید و یا همکاری در فعالیت های اجتماعی می باشد. متقاضیانی که از طریق این برنامه اقدام می کنند نیازی به داشتن پروفایل در سیستم اکسپرس اینتری ندارند.

کاندید هایی که دارای شرایط لازم در گروه مهاجران نیروی کار متخصص در دسته ی دانشجویان بین المللی مقطع کارشناسی ارشد هستند و همینطور دارای پروفایل فعال در سیستم اکسپرس اینتری هستند ممکن است؛ هم در پروسه ی بررسی تقاضا برای برنامه ی استانی بیریتیش کلمبیا و هم در پروسه ی بررسی درخواست اقامت دائم در، صورتی که بتوانند در این برنامه کاندید شوند، در الویت قرار بگیرند. متقاضیان در این دسته علاوه بر دارا بودن معیار های اصلی باید شماره ی پروفایل معتبر و کد کاریابی معتبر از IRCC express entry داشته باشند.

پروفایل ساختن در سیستم اکسپرس اینتری دارای مزیت های زیادیست. برای مثال افرادی که در برنامه ی استانی کاندید شوند 600 امتیاز بر اساس رتبه بندیشان با امتیازی که دریافت کرده اند خواهند گرفت، که باعث تضمین دریافت ITA در دورهای بعدی دعوت نامه ی اکسپرس اسنتری از سوی IRCC خواهد شد.

در صورت تمایل به اطلاع از ارزیابی شرایط خود برای مهاجرت به کانادا و یا استرالیا و یا اطلاع از جدید ترین قوانین ویزاههای کاری و مهاجرتی کانادا و استرالیا می توانید فرم ارزیابی رایگان سایت را تکمیل نمایید.

 

2021-12-16