www.karjooyan melal.com 2اخرین دور دعوتنامه ی ایالت نیوسات ولز در سال مالی 2021-22، از فردا 1 مارس بازگشایی خواهد شد

علاقمندان و متقاضیانی که قصد مهاجرت به استرالیا از طریق این ایالت را دارند می توانند از فردا یعنی اول مارس 2022 فرم ROI خود را در سایت دولتی نیوساوت ولز بارگذاری کنند. متقاضیان این دور دعوت نامه از طریق ویزای 491 اقدام خواهند کرد و برای متقاضیان ایرانی Stream 3 مناسبترین روش خواهد بود.

قبل از ارسال کامل مدارک خود برای دریافت نامینیشن استانی باید دعوت را از دولت نیو ساوت ولز دریافت کرده باشید. پروسه ی دریافت دعوت نامه بسیار رقابتی خواهد بود و اگر از دور قبلی دعوت نامه ها نتوانسته اید دعوت نامه ای دریافت کنید می توانید ROI خود را در دورهای بعدی ارسال کنید. شما برای هر قسمت از سایت نیاز به یک ROI اپدیت شده و جدید دارید پس اطمینان حاصل کنید که فرم ابراز علاقه مندی شما برای مهاجرت به استرالیا در سیستم انتخاب نیروی متخصص توسط دولت استرالیا با جزئیات راجع به تجربه ی شغلی شما و اطلاعات شغلیتان به روز رسانی شده است.

فراهم اوردن اطلاعات غلط و یا گمراه کننده برای ایالت نیوساوت ولز برای حمایت از نامه ی علاقه مندیتان برای مهاجرت به این ایالت بر خلاف قوانین است و به شدت با ان برخورد خواهد شد.

برای واجد شرایط شدن از طریق Stream 3   شما باید

  • اسسمنت کاری خود را برای شغل مورد نظراتان که دارای اعتبار باشد را داشته باشید؛ شغل شما باید در لیست مشاغل مورد نیاز استان های ایالت نیوساوت ولز امده باشد.

پروسه ی نامینیشن

نامینیشن NSW برای نیروی کار متخصص مناطق کم جمعیت با ویزای 491 اکنون فقط از طریق دریافت دعوت نامه صورت میگیرد. برای کاندید شدن از طریق این ایالت باید:

  1. اطمینان پیدا کنید که برای اخذ ویزای 491 دارای صلاحیت هستید
  2. EOI خود را در سایت برای شغل مورد تقاضا در ایالت مد نظرتان بارگذاری کنید
  3. ROI خود را از پنجرهی سایت مورد نظر ارسال کنید ( با مراجعه به سایت NSW می توانید جزئیات این کار را مطالعه کنید)
  4. برای اقدام کردن دعوت نامه دریافت کنید
  5. در 14 روز کاری از تاریخ دریافت دعوت نامه ی خود از ایالت NSW، به دفتر RDA بروید و تقاضای خود را برای منطقه ی مورد نظر و شغل مورد تقاضای اعلام شده در ان منطقه اعلام کنید.
  6. مدارک خود را برای حمایت از فرم ROI خود در سایت NSW و EOI تان در سایت skillselect فراهم اورید.

برای مشاهده ی لیست مشاغل مورد تقاضا در هر منطقه ی ایالت نیوساوت ولز روی لینک کلیک کنید.

در صورت تمایل به اطلاع از ارزیابی شرایط خود برای مهاجرت به استرالیا و یا اطلاع از جدید ترین قوانین ویزاهای کاری و مهاجرتی کانادا و استرالیا می توانیدفرم ارزیابی رایگان سایت را تکمیل نمایید.

2022-2-28