NSW skilled occupation listsلیست مشاغل نیروی متخصص نیوساوت ولز (NSW )

ویزای 190 نیروی کار متخصص (اقامت دائم)

برای دریافت دعوت نامه از طریق این نوع ویزا باید مدرک اسسمنت تخصص خود را داشته باشید، که این اسسمنت باید برای کاندید شدن در برنامه ی نیروی کار متخصص (اقامت دائم) ویزای 190 استرالیا و  برای گروه ANZSCO مورد تایید باشد؛همچنین نیاز است حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط با شغلی که انتخاب کردید داشته باشید. لیست شغل های اعلام شده در این گروه به 4 دسته تقسیم شده است که با مراجعه به سایت رسیمی نیوساوت ولز می توانید شغل های امده در این لیست را مشاهده کنید.

ویزای 491 نیروی کار متخصص مناطق کم جمعیت استانی

جریان 1

شما می توانید ROI خود را در صورت واجد شرایط بودن برای هر یک از مناطق NSW ارسال کنید. ممکن است شغل مورد نظر شما هم در جریان 1 امده باشد و هم لیست شغل های تلفیقی جریان 1 که در سایت رسمی نیوسات ولز به طور کامل امده.

جریان 2 و 3

شما می توانید ROI شغل انتخابی خود را برای هر یک از مناطق مورد نظرتان در NSW در صورت واجد شرایط بودنتان طبق جریان 2 و 3 ارسال کنید. لیست مشاغل مورد تقاضا برای 7 منطقه  NSW NSWدر سایت رسمی این ایالت امده است و شما میتوانید با مراجعه به آن از جزئیات لیست مشاغل با خبر شوید.

در صورت تمایل به اطلاع از ارزیابی شرایط خود برای مهاجرت به استرالیا و یا اطلاع از جدید ترین قوانین ویزاهای کاری و مهاجرتی کانادا و استرالیا می توانید فرم ارزیابی رایگان سایت را تکمیل نمایید.

2021-12-30